Wazektomia Cena

Wazektomia cena. Być może zabrzmi to nieprawdopodobnie ale jedną z najtańszych metod antykoncepcji jest antykoncepcja męska w postaci wazektomii! Koszty różnych metod zapobiegania ciąży porównujemy poniżej. Ale korzyści z wazektomii są nie tylko finansowe lecz również zdrowotne i emocjonalne.

Jest to rozsądna metoda antykoncepcji z punkt

wazektomia cena - ta metoda daje duże oszczędności

wazektomia – najtańsza antykoncepcja

u widzenia całej rodziny. Kobiety stosujące antykoncepcję hormonalną są nierzadko drażliwe, płaczliwe i agresywne, a także mają obniżone libido – oczywiście nie wszystkie i nie zawsze – jednak te działania niepożądane antykoncepcji hormonalnej są dobrze udokumentowane i udowodnione i zapisane są w każdej ulotce antykoncepcyjnych leków hormonalnych.

Działaniem niepożądanym antykoncepcji hormonalnej jest też wiele poważnych chorób. Wazektomia u partnera uwalnia kobiety od ryzyka związanego z tymi działaniami niepożądanymi, buduje świadomość oparcia w mężczyźnie – a zadowolona kobieta to najlepsza droga do szczęśliwej rodziny. Statystycznie też mężczyźni po wazektomii chętniej chodzą do lekarza, więc w przypadku różnych dolegliwości łatwiej i szybciej wykrywa się u nich nieprawidłowości i wprowadza leczenie – w konsekwencji są więc zdrowsi.

Ile kosztuje wazektomia w ZdrOva, w Warszawie?

Wazektomia Cena zabiegu wynosi 2000 zł

Cena obejmuje

    1. Konsultację telefiniczną przed zabiegiem
    2. Zabieg wazektomii
    3. Materiały opatrunkowe na kilka dni po zabiegu wazektomii
    4. Szczegółowe zalecenia jak postępować po zabiegu – na piśmie – napisane zrozumiałym językiem
    5. Interpretacj wyników badania nasienia

Koszta dodatkowe:

Żadnych  dodatkowych ukrytych kosztów nie ma. Pacjent przychodzi, wszystko robimy podczas jednego spotkania i można spokojnie wracać do domu.