Gdy przyjedziesz na wazektomię z daleka. Mapa lokalizacji Wazektomia Warszawa ZdrOva-Praktyka Lekarska.

Gdy przyjedziesz na wazektomię z daleka, zwróć uwagę, że do ZdrOva wchodzi się od ulicy Jagiellońskiej.

Na wazektomię z daleka

Duża część pacjentów przyjeżdża na wazektomię z daleka, czasem z bardzo odległych miejscowości jak Legnica, Szczecin, Rzeszów, Suwałki czy z zagranicy. Oto kilka praktycznych rad dla kandydatów do wazektomii z daleka.

JEŻELI NA WAZEKTOMIĘ ZAMIERZASZ PRZYJECHAĆ WŁASNYM SAMOCHODEM:

  1. Jeżeli przyjechałeś samochodem na wazektomię z daleka to po zabiegu wazektomii możesz sam prowadzić samochód nawet przez bardzo długi czas i nie potrzebujesz dodatkowej osoby do pomocy. Fotel kierowcy zapewnia komfortową pozycję ciała. Aby prowadzić samemu auto po wazektomii należy jednak odczekać około 15-30 minut i napić się w tym czasie mocnej słodkiej kawy (którą częstujemy kierowców)
  2. Jeżeli oglądając mapkę dojazdu, wchodziłeś w podgląd satelitarny, zobaczyłeś, że kamienica, w której znajduje się gabinet, jest bardzo duża i rozkłada się między dwoma ulicami – Floriańską i Jagiellońską. Wejście do gabinetu znajduje się od ulicy Jagiellońskiej. Miejsca parkingowe są z obydwu stron i zazwyczaj bez problemu można znaleźć jedno w bliskiej odległości od gabinetu.
  3. Nie krócej niż 3 godziny przed zabiegiem wazektomii możesz zjeść lekki posiłek. Musisz jednak pamiętać, że nie powinieneś spożywać pokarmów ciężkostrawnych (długo zalegających w żołądku), czyli warzyw, owoców, ryb i mięsa. Przykładowy lekki posiłek to jajecznica na maśle, twarożek, biała bułka, herbata. Po zabiegu możesz jeść do syta.

JEŻELI NA WAZEKTOMIĘ ZAMIERZASZ PRZYJECHAĆ KOMUNIKACJĄ PUBLICZNĄ

  1. Jeżeli planujesz przyjechać do nas komunikacją publiczną, w pierwszej kolejności sprawdź godziny powrotu i zaplanuj zabieg wazektomii tak, żebyś nie czekał zbyt długo na transport powrotny. Na przykład, jeżeli pociąg przyjeżdża do Warszawy o godzinie 9:00 a powrotny pociąg jedzie o 15:00, lepiej wykonać zabieg wazektomii około godziny 13:00. Pamiętaj, aby zapewnić sobie miejsce siedzące w pociągu.
  2. Pacjenci przyjeżdżający na zabieg wazektomii pociągiem powinni wysiąść na dworcu Warszawa Wschodnia, ponieważ znajduje się on najbliżej gabinetu Zdrova  – zaledwie 3 przystanki autobusowe lub 15 minut spacerem.